info@globegalvaniz.com.tr

Başkanın Mesajı

Dayanıklı bir malzeme olarak demir ve çelik günümüzde başta enerji, ulaştırma, haberleşme, yapı-inşaat, çevre, şehircilik, tarım, gıda ve sanayi olmak üzere, yaşamın her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Demir ve çeliğin atmosfer ortamında oksijenden etkilenerek zaman içerisinde korozyona uğramasını ve özelliğini kaybetmesini önlemede en uzun ömürlü, en ekonomik, en çevreci, en etkin ve kesin çözüm “Sıcak Daldırma Galvaniz (SDG)” teknolojisiyle çeliğin çinko ile kaplanmasıdır.

SDG teknolojisiyle çinko ile kaplanan çelik malzemeler herhangi bir bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulmadan uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmez. SDG teknolojisi çeliğin ömrünü uzatırken tüketimi azaltmakta ve çevreyi korumaktadır.

Bir globinvest iştiraki olan GLOBE GALVANİZ,

– Kurumsal yönetimi,
– Deneyimli teknik ekibi,
– Kaliteyi ilk öncelik olarak kabul eden anlayışı ile

her anlamda tam müşteri memnuniyetini esas alarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmek üzere, “galvaniz ve metal sektöründe yeni bir ses, yeni bir nefes” olarak 2016 yılında Ankara Kahramankazan – Saray’da kurulu Fabrikasında faaliyetine başlamıştır.

Standartlara uygun, üstün kaliteli ve zamanında SDG hizmeti ile çeliğin ömrüne ömür katmaktayız.

Hedefimiz ve vizyonumuz daima alanında öncü, hizmette en iyi ve müşterinin ilk tercih edeceği bir SDG tesisi olmak ve sürekli gelişim prensibiyle başarılarımızı kalıcı kılmaktır.

Misyonumuz doğayı korumak ve dünyayı kaplamaktır.

Dr. Selahattin Çimen
Yönetim Kurulu Başkanı